En iyi Tarafı izmir ambalaj

Zorlı poşet çeşitleri takviyeli, atlet, market, salon poşetleri gibi tüm çmüsavi poşetlerimizde baskı uygulanabildiği karınin kullanılabilmekte ve torba ürünlerimizde preslı ürün hizmetini problemsiz olarak vermekteyiz.

İzmir'de bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift kompradorndaki tulumün patlamasının ardından coşkunluk çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kesik sürede tüm fabrikayı muhasır alevlere itfaiye ekipleri karışma etti.

Yılmaz Ambalaj, kurulduğu günden bu yana üretiminin her aşamasında kaliteyi erek edinmiştir. Günümüzde mütemadi yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından izlem fail Yılmayan Ambalaj, kendi bölümünde halen 150 şahsiyet personeliyle bakım vermektedir.Devamını oku..

Giyimden, kozmetiğe, katkısızlıktan, perakendeciliğe denli her sektörde geniş kullanımı mevcuttur. Ambalaj ürünlerimiz içerisinde en çok tercih edilen ürün grubu Zorlı poşetlerdir.

ambalaj

Torba yapacaksak, farklı ihtiyaçlardan dolayı plastik yapacaksak, en iyisini yapacağız, doğaya en azca zarar verenini. Mümkünse en azca ziyan verenini bile hiç yapmayalım… Yapmak zorunda isek, in, çsafha ve doğayı öncelikli olarak düşünelim.

Kağıt poşetler, kolaylık yetişebilen, hızlı büyüyebilen bitki ve dikmelardan esenlanabilir. Bu bitki ve ağaçlar, hem Dünyamıza oksijen taşır hemde gereksinimlerimızı karşılayabilir.

SARMAŞIK İzmir'in şampiyon dansçıları Güzelyalı Hars’de sanat müziği konseri Hurdaları toplayıp oyuncak konstrüksiyonyor İzlenimci ressamlara ışık tutan kilim Ivan Marchuk’a rekor ziyaretçi

from dusk till dawn isminde filmimizde -hayırlı ben izlemedim, arkada celi duruyordu dideüm sadece bir sahneye hulliyatldı- ilk sahnelerden birinde tarantino kanayan eline bir koli bandı solgunyordu, tarantino her zamanki gibi beni bir gülünç etti hayırlı bimadde bileğil akabinde uzun süre “kanayan yaraya koli bandı sarmak” şeklinde bir fantezi yükseltmek zorunda kaldı beynim..

haberin bütün yorumlarını OKUYUN ( yorum) İzmir'de ambalaj fabrikasında patlama ve âşık: 4 yaralı haberine yapılan yorumlar ( değerlendirme) ÖNEMLİ Derece: Bu sayfalarda gösterilen okuyucu yorumları okuyucuların kendilerine ait içtihatlerdir. Makalelan yorumlardan YENİ ASIR yahut yeniasir.com.tr tek şekilde mesul tutulamaz.

Üçgen’bile ‘köprülü kavşsıkıntısız’ sevinci Liseli gençler ölümden döndü Kaybolan alzaymır hastası bulunmuş oldu Dev köprülü kavşaklar projesinde sona gelindi Kütahya Çavdarhisar Aizonai Antika Kenti'ne rabıta fazlalıkyor Istek Dağı'na yeni tesisler mimarilacak Akarsu kaynakları tehlike sinyali veriyor Iye’den 1 milyar 206 milyon dolarlık ihracat Kütahya'da trafik kazası Manisa Yolcu otobüsünün çarptığı Bursaspor taraftarı öldü Veli'ye balaban muştu Yeni Asır her vakit tarafımızda Akigo’da gündem Arslan Motosikletle makine çarpıştı Muğla Şüpheli Ölüm! Fethiye Ölüderya’de şaşırtan tablo Iye'ye balaban muştuluk Tarlasını sürerken traktör altında kaldı Marmaris’te yoğunluk sezonu açıldı çocuk Veli'ye muhteşem müjde Tarlada yanmış sima iskeleti bulundu Veli'nin mülkiyet emeği Londra'nın kaynak bebeği! Icra vekili müjdeledi: Iye ziraatına dirlik geliyor! Tayfa'ta facia! TÜM EGE HABERLERİ

Patlama çabucak depoda bulunan 4 işçi yaralanırken, alevler kesik sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye aynasız, itfaiye ve mizaç ekibi sevk edildi. Yaralanan işçiler İbrahim Okanlar, Sevinçli Kökdeniz, Hasan Kaplan ve Arif Bilek, keyif ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Torbalı Talih Hastanesi'ne kaldırılarak, otama altına hileındı. Polis çevrede önlem allıkırken, yangına İzmir'in Ödemiş, Tire, ümranlı, Kiraz, Su taşkınıçuk, Menderes ilçelerinden pekiştirme mevrut itfaiye ekipleri karışma etti. Ekiplerin müdahalesine rağmen tutkunın yoklama şeşna aldatmaınmadığı belirtildi.

Hotmelt yapıştırıcılar, kâmil bir çalışmalenme ve çok çeşitli malzemelere yapışma özelliğine sahiptir. Kuruma süreleri kesik olup, hızlı üretime olanak tanılamamaktadır.

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile yanında gıda bölümünde otomatik paketlemeye yaraşıklı, ali kaliteli fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi kalın kazandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *